Derece Sınavları

Vaganova Bale Eğitim Sistemi Türkiye’de tarafımızdan yürütülmüş olan eğitim semineri almış bale okullarında, bale kurslarında, özel öğretmenle çalışan öğrencilere, profesyonel bale okullarına v. b. internet üzerinden sınav uygulama olanakları sağlar.

Sınavların uygulanma şekli ilgili okulların veya eğitim birimlerinin halihazırdaki çalışma ortamlarına ve Covid 19 pandemi koşullarına göre farklılıklar gösrmektedir.

Sınavlar reel zamanda online olarak yapılabildiği gibi, kayıt sistemi üzerinden de yapılabilir . Çalışma programı yenilenmiş ve online bale eğitimi koşullarına göre uyarlanmıştır. Sınavlar belirli tarihler sınırı içinde olmadığından esnek biçimde uygulanma olanağı da sunmaktadır. Her okul, grup, kurs üyeleri veya her bir öğrenci hazır olduğunda organizatörlere katılım şekliyle ilgili önceden bilgi vererek sınava katılabilir. Sınav sonuçları, elde edilen seviyeyi belgeleyen sertifika ile birlikte bireysel katılımcının veya ilgili bale okulunun eposta adresine bildirilir.

Öğrencilerin derece sınavlarına katılabilmesi için sistemimize bağlı bir öğretmen tarafından başvuru yapılması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi ve sınav başvurusu için bizimle iletişime geçiniz.

Sınav başvurusu için gerekli formları aşağıda bulabilirsiniz.